ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ!!!

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ Враховуючи важливість знань з цивільного захисту населення,протягом місяця (з 10.04 по 10.05 2019 р.) у школі проходить Місячник Цивільного захисту.

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ

Враховуючи важливість знань з цивільного захисту населення,протягом місяця (з 10.04 по 10.05 2019 р.) у школі проходить Місячник Цивільного захисту. Згідно з планом, розробленим заступником директора з навчальної роботи Глазковим О.С., він був насичений цікавими заходами та зустрічами. Розпочався роботою містечка світлофора Моргайка та практичних занять з правил дорожнього руху (1-4 класи), тематичних бесід про безпечну поведінку на дорозі до школи та під час перебування у школі (1-8 класи), змагань санпостів з надання ПМД під час стихійного лиха (8-11 класи), бесід на тему: "Дії під час землетрусу, повені, пожежі, грози, урагану". Протягом місяця відбулися зустрічі з працівниками поліції та ДСНС, учні переглянули документальні фільми з питань цивільного захисту населення, малювали малюнки "Вогонь- друг чи ворог",стіннівки з основ безпеки життєдіяльності. 7 травня проведений День відкритих дверей з питань пропаганди здорового способу життя та популяризації основ безпеки життєдіяльності.

26 квітня, як підсумок, був проведений Єдиний день Цивільного захисту, де учні 1-11 класів демонстували отримані знання та навички. Також у цей день був проведений захід (для 6-10 класів) до 33- річниці Чорнобильської трагедії (8-Б клас) та відкриті уроки на тему: "28 квітня - Всесвітній день охорони і праці". ( Ще фото див. публікацію за

26.04.2019р.)
    Світлина від Літинська СЗШ І-ІІІ ст 2.

08.05.2019 | Aдмін