ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ - ЦЕ ЗНАННЯ,НЕОБХІДНІ ВСІМ!

Протягом місяця ( з 26 березня по 26 квітня) у школі проходив Місячник цивільного захисту.У п"ятницю він завершився Єдиним Днем цивільного захисту, у якому прийняла участь уся школа.
    Для учнів 1-5 класів на подвір"ї школи проведений квест, організаторами якого були Беднарський О.В,.Гуменна М.В., Черноконь О.С., а допомагали члени учнівського самоврядування - Гуменна Ю.,Затайдух О,Колєснік Н,Забіяка І, Заєць В (10-Б). Учні класів,отримавши маршрутний лист, повинні були пройти 4 станції: "Відважний пожежний", "Правила дорожнього руху", " Безпека на вулиці", "Загадки", а учні 5-х класів ще й позмагатися у велоестафеті.
    Гостями школи були представники служби ДСНС , які розповіли дітям про обладнання пожежної машини,показали спецодяг для гасіння пожеж, а найбільше емоцій викликала демонстрація струменю води,якою гаситься пожежа!
    Учні 6-10 класів були поділені на групи, до яких завітали наші випускники. Вони провели практичні заняття по наданню невідкладної медичної допомоги (дівчата), а хлопці демонстрували різні засоби захисту від диму, газу,радіації тощо.( Готували учнів керівники груп - Підстружко Л.П., Вогнивенко В.Ф.)
    Також протягом дня учні виготовляли плакати та малювали малюнки на протипожежну тематику,по правилам дорожнього руху та охороні праці очима дітей, відвідали Літинські ЕМ.Класні керівники провели відкриті уроки з учнями на тему цивільного захисту.Завдяки добре продуманому плану заходів все пройшло організовано,злагоджено та ,сподіваємося, з користю для учнів!
    Дякуємо дирекції школи та класним керівникам за цікаву та корисну інформацію!
    Результати насиченого подіями дня підведені і будуть оголошені на шкільній лінійці 6 травня.

08.05.2019 | Aдмін