З 1 ВЕРСНЯМ!!!

ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

З 1 ВЕРЕСНЯМ

Дорогі учні, любі педагоги,шановні батьки!

Щиро вітаємо усіх Вас з Днем Знань! Першовересень привів до школи 78 непосидючих і допитливих хлопців та дівчаток,які ще учора були легковажними дошкільнятами. а сьогодні- поважні школярі.
    Країна Знань, берег дитинства, другий дім - як тільки не називають школу!Але щороку ми відкриваємо нові грані у цьому понятті. І від кожного навчального року очікуємо нових досягнень і перемог.Для наших першокласників двері у дивовижну і загадкову Країну Знань відчинять Їх перші вчителі. Вони проведуть їх нелегкими, але цікавими стежками у світ відкриттів.сповнений переливами дитинства,фантазії та допитливості нової української школи.
    Тож, розпочинаючи навчальний рік, побажаємо одне одному здійснення всіх надій і сподівань, невичерпної енергії та радості, щоб наші здібності, старання,наполегливість стали запорукою нових визначних досягнень!
    Щасти Вам,дорогі друзі!
    Здоров"я, терпіння та натхнення вам, шановні вчителі!
    Щасливого тобі року, рідна школо!

30.08.2018 | Aдмін