Про використання мобільних телефонів

під час освітнього  процесу процесу

З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи школи, захисту цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу (учнів, батьків, педагогів) та сприяння підвищенню якості та ефективності одержуваних освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов роботи під час навчального процесу в закладі відповідно до рішення батьківських зборів від 22.03.2018 року

НАКАЗУЮ:

1.      Заборонити з 02 квітня 2018 року використання мобільних телефонів, планшетів у навчальному закладі всіма учасниками освітнього процесу під час проведення навчальних занять. Виняток: як виробнича необхідність лише із погодженням класних керівників та вчителів-предметників.

2.      Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв.

3.      У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та передати адміністрації школи.

4.      Затвердити правила користування мобільним зв’язком в школі учасниками навчально-виховного процесу.

5.      Заступнику директора з виховної роботи Демковій Л.Д. до 07.04.2018 року ознайомити учнів та педагогічних працівників  зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.

6.      Вчителю  Бельдію Ю.Д.  наказ розмістити  на сторінках сайту школи.

7.      Класним керівникам 1-11 класів

7.1.            До 07.04.2018 р ознайомити учнів із правилами використання мобільного

телефону в громадських місцях і навчальному закладі.

7.2.      До 01.05.2018 року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

8.      Педагогічним працівникам:

8.1.            Особистим прикладом виховувати в учнів культуру користування мобільним  зв’язком.

8.2.            Використовуючи міжпредметні зв’язки, ознайомлювати учнів із впливом

мобільного зв’язку на стан психічного та фізичного здоров’я людини.

8.      Усім учасникам освітнього процесу взяти до відома, що відповідальність за збереження мобільного телефону на території закладу несе його власник.

9.      Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора  Глазкова О.Г.

10.04.2018 | Aдмін